LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

Rychlá ranní mandarinková šťáva

 

DSC_0257_resize

Občas přemýšlím, zda na Lahodný blog dávat i vskutku jednoduché inspirace, které si dáváme téměř denně. Jsou tak jednoduché, až je skoro zvláštní je uveřejňovat.
Na druhou stranu ve mě již delší dobu „klíčí“ záměr ukazovat nejen živou stravu v její gurmánské podobě, ale i v její jednoduchosti, každodennosti a rychlosti.
Proto se více a více na Lahodném blogu budou v harmonickém soužití vedle sebe ukazovat úžasné gurmánské recepty, tak jako úžasné jednoduché, každodenní inspirace.
Jednou z takových inspirací je lahodná šťáva, kterou si děláme téměř každé ráno. Podle chuti obměňujeme krvavé pomeranče Moro, pomeranče, mandarinky a grepy.
Na šťávu potřebujeme ruční nebo elektrický lis na citrusy. Nejraději používám ten elektrický, protože je rychlejší.

Co potřebujeme?

4 bio mandarinky
1/2 bio citronu
Vše vymačkáme. Dle chuti do šťávy přidáme i dužninu a nebo šťávu necháme jen čistou, jako je na obrázcích. Můžeme ozdobit lístky máty.

DSC_0244_resize

Šťáva má nádhernou barvu a je skutečně „fresh“. Mandarinky odšťavňuju ráda, šťáva z nich je jako z ráje.
Jednoduché, že?
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.
Přeji Vám krásné živé dny a hydratované buňky ;).
Klára Hlaváčová
www.lahodnosti.cz

DSC_0229_resize

Autor receptu, textu a fotografií: Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

Všechna práva vyhrazena.

Tento článek Rychlá ranní mandarinková šťáva lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/rychla-ranni-mandarinkova-stava/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest10Email this to someone

, ,

2 komentáře ke článku “Rychlá ranní mandarinková šťáva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>