LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

„Udělej si vlastní“: pálivou omáčku! (raw, vegan, bez cukru, bez lepku) seriál, díl 2/6

bottle-576342_640
Možná jste se ocitli v situaci jako já, kdy hledáte zdravou, ale chutnou alternativu ke svým oblíbeným jídlům. Já doslova miluji římský salát s raw majonézou, což je jídlo, které bych aktuálně mohla jíst denně. Ale i to nejlepší se časem může přejíst a tak jsem brouzdala po internetu a nasávala. (Novou inspiraci, samozřejmě). Až jsem narazila na videa od Markuse a jeho různé druhy dochocudovadel.
Takže pokud máte chuť, sledujte 6-ti dílný seriál, ve kterém se postupně naučíme kečup, hořčici, dresing tisíc ostrovů, majonézu (již uveřejněno ZDE) a sladkokyselý lák. A samozřejmě dnešní pálivou omáčku.

pepper-662550_640

Na těchto dochucovadlech je kouzelné zejména to, že i když jinak jíte běžnou stravu, tato dochucovadla můžete prostě využít všude. Nemusíte používat náhražky plné cukru a „bůhvíčehoještě“. Máte možnost nechat vyniknout plnost chutí a jíst skutečné, opravdové jídlo.
Přeji Vám lahodné pochutnání a také zábavné tvoření,
Mgr. Klára Hlaváčová
www.lahodnosti.cz

LAHODNOSTIcz LOGO FIN png

 

Veškeré ingredience pro toto jídlo seženete v Lahodném e-shopu www.lahodnosti.cz 

Máme širokou nabídku raw, vegan a bio produktů, od čerstvých po sušené, od ořechů po doplňky stravy. Tím, co jíme, i žijeme. Doslova.

Co potřebujeme? (Pro zobrazení ingrediencí klikněte na oranžový text)

1 pálivá paprička i se semínky (např. Serrano)
1 bio rajče
1/3 šálku bio jablečného octa v demeter kvalitě
1/2 lžičky mořské nebo himálajské soli
2-3 na slunci sušená bio rajčátka (mohou být samotná a nebo naložená v olivovém oleji)
1 datle Aseel NEBO 1 lžíce xylitolu
1) Vše umixujte zcela do hladka.
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.

Co jsou Lahodnosti?

www.lahodnosti.cz – Vše pro živou stravu na jednom místě: Vrcholné zdraví, krásné tělo, jasná mysl
Čerstvé i trvanlivé čisté potraviny. Bez chemických přísad. Bez konzervace. Nejčistší lahodné nejlepší potraviny na českém trhu pro Vaše zdravé, štíhlé tělo a jasnou mysl. Čerstvé i trvanlivé potraviny umíme skladovat, takže si je skutečně vychutnáte.
Nakupte si veškeré ingredience, čerstvé potraviny a vychytávky do živé kuchyně na Lahodnostech
Maloobchod, velkoobchod, luxusní čisté potraviny, Lahodný blog, profesionální poradenství, přednášky, ochutnávky, dovoz a vývoj vlastní potravin a surovin té nejlepší kvality.

LAHODNOSTIcz LOGO FIN png

Autorka textu a překladu: Mgr. Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

Autoři videa: Markus Rothkranz a Cara Brotman, odkaz viz. video

Tento článek „Udělej si vlastní“: pálivou omáčku! (raw, vegan, bez cukru, bez lepku) seriál, díl 2/6 lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/udelej-si-vlastni-palivou-omacku-raw-vegan-bez-cukru-bez-lepku-serial-dil-26/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>