LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

Jak naaranžovat ovoce, aby se po něm jen zaprášilo? S divokými bylinami!

FCD616A7-5D2F-458E-A31F-169A46CDCC97

Sdílím recept na osvěžující ovocný salát s divokými bylinami dle chuti. Na tento konkrétní salát byl použit meloun, květy bezu, akátu a meduňka. Meduňka teď hojně roste a použít můžete i mátu. Skvělé je také bobulovité ovoce, které je méně sladké.
Podobně naaranžované ovoce je skvělé pro letní party a zaujme také děti. Jenom ho nakrájejíte, obložíte květy a hotovo. Nedoslazujte. Podobné ovocné mísy natolik potěší oko, že sladidlo již skutečně není třeba.

Co potřebujeme?

Fantazii

A na tento konkrétní salát?

Meloun
Květy bezu
Květy akátu
Meduňka
 41D0EB87-E1D2-48F1-B4C7-1AE122316FD5
1) Nakrájíme, dozdobíme.
2) Hotovo.
3) Lahoda.
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.
Také jste si všimli, že jak je letos slunečno? Vsadím se, že tento rok je nadprůměrný, co se slunečních dní týče.
Přeji Vám nádherné lahodné slunečné dny.
Klára Hlaváčová, podle receptu Květy Vondrákové
www.lahodnosti.cz
LAHODNOSTIcz LOGO FIN png
Autorka receptu a fotografií: Květa Vondráková
Text: Mgr. Klára Hlaváčová

FCD616A7-5D2F-458E-A31F-169A46CDCC97

Tento článek Jak naaranžovat ovoce, aby se po něm jen zaprášilo? S divokými bylinami! lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/jaknaaranzovat-ovoce-aby-se-po-nem-jen-zaprasilo-s-divokymi-bylinami/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>