LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

Update: Lahodný blog, lahodné novinky a proč jsem tak dlouho nepsala

já

Přátelé a příznivci,
během léta jsem dostala hodně dotazů, co se děje s Lahodným blogem (kde jsou normálně nové recepty každý týden) a také s Lahodnými recepty (které pravidelně zasílám týdně). Nikde nic – ani recepty na blogu, ani recepty v mailu. Dokonce i Lahodná facebooková stránka trochu utichla. Za to novinky v e-shopu přibývaly a jelo se na plné pecky.

IMG_0554

Když jsem se podívala na blog, upřímně jsem se zděsila. Poslední příspěvek jsem uveřejnila v dubnu 2017! A poslední lahodný recept jsem do mailu zaslala v únoru 2017!
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.
IMG_0860

Lahodné italské pití s mátou a limetou

Venku bylo nádherně, slunce hřálo a moje zděšení evidentně nebylo tak veliké, aby mě připoutalo k počítači. A tak se pauza s blogem protáhla až do září. :) Znáte to také?
Přiznám se, že jsem měla snahu, aby na Lahodný blog přispívala i Gabča nebo Květa z mého lahodného týmu. A tím bych blog tak trochu předala a dala prostor i dalším nápadům. Vždy nás to ale svedlo k tomu, že blog je moje cesta, že mám psát já a že toto je část Lahodností, kterou prostě nelze předat.
Je to cesta, jak být v kontaktu nejen s vámi, se světem zdravé výživu, radostného životního stylu, ale i cesta, jak být v kontaktu sama se sebou. A psát.
IMG_1101

Krásné Česko

Zatímco jsem zahálela na blogu, nezahálela jsem v Lahodnostech. Nové nápady se ze mě řinuly a řinou a jsem si jistá, že je to právě i určitým usebráním, ponořením se do sebe, do slunce, do reálného života. Ten „virtuální“ jsem na pár měsíců zcela vynechala.
IMG_0578

Mořský déšť

IMG_6781
A co jsem tedy dělala? Odešla jsem do luk a polí, doslova. Cestovala jsem jako o život a živé to skutečně bylo. Po velmi dlouhé době jsem se věnovala svým přátelům, vyráželi jsme na tracky a užila jsem si takové legrace, že ještě teď mám pekáč buchet na břiše od všeho toho smíchu. :) Věnovala jsem se své rodině, Františkovi a byl to skutečně magický čas. Psala jsem. Zamilovala jsem si moře (ještě více) a hory (ještě více). Byla jsem hodně s rodinou i přáteli. Ale i sama. Koupala jsem se v divoké řece, klidném moři, lezla jsem po skalách, hodně jsem četla, hodně jsem řídila auto křížem krážem Evropou a hodně jsem sekala trávu. Kosou :)

19243372_2319363814956413_7302601813356690746_o

 

IMG_0939

Křížem krážem

Co jste přes léto dělali vy?
Také si někdy dáváte oraz od internetu?
Přátelé, v plné formě se těším na setkávání zde na Lahodném blogu, na Lahodnostech, na facebookových Lahodnostech a v naší živé Facebookové skupině. Nové recepty do mailu plánuji koncem září. A teším se také na nový e-shop.
Klára Hlaváčová

lahodnosti_logo_napis-okrouhly6

IMG_0646

Benátky

Text a fotografie: Mgr. Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

DSC_0950_resize

Tento článek Update: Lahodný blog, lahodné novinky a proč jsem tak dlouho nepsala lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/update-lahodny-blog-lahodne-novinky-a-proc-jsem-tak-dlouho-nepsala/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

 

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>