LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

„Udělej si vlastní“: kečup! (raw, vegan, bez cukru, bez lepku) seriál, díl 4/6

ketchup
Možná jste se ocitli v situaci jako já, kdy hledáte zdravou, ale chutnou alternativu ke svým oblíbeným jídlům. Já doslova miluji římský salát s raw majonézou, což je jídlo, které bych aktuálně mohla jíst denně. Ale i to nejlepší se časem může přejíst a tak jsem brouzdala po internetu a nasávala. (Novou inspiraci, samozřejmě). Až jsem narazila na videa od Markuse a jeho různé druhy dochocudovadel.
Takže pokud máte chuť, sledujte 6-ti dílný seriál, ve kterém se postupně naučíme hořčici, dresing tisíc ostrovů, pálivou omáčku (již uveřejněno ZDE)majonézu (již uveřejněno ZDE) a sladkokyselý lák. A samozřejmě dnešní kečup.
Raw kečup jsem již na Lahodném blogu uveřejnila a recept najdete ZDE klik: http://blog.lahodnosti.cz/raw-kecup-pro-milovniky-kecupu/ Je to vynikající recept.Trošku jsem si u receptu zavzpomínala na své blogerské začátky. :) Je to už celkem dlouho a mezitím jsem měla s blogem také delší pauzu. Abych zjistila, že mi psaní chybí. Ale k věci.

tomatoes-1448262_1280

U kečupu je super, že prostě není důvod jíst chemický „vysocezpracovaný“ kečup s cukrem a s „bůhvíčímještě“. Ten raw totiž chutná znamenitě. Vyzkoušejte a dejte mi vědět.
Na těchto dochucovadlech je kouzelné zejména to, že i když jinak jíte běžnou stravu, tato dochucovadla můžete prostě využít všude.
Přeji Vám lahodné pochutnání a také zábavné tvoření,
Mgr. Klára Hlaváčová
www.lahodnosti.cz

LAHODNOSTIcz LOGO FIN png

 Veškeré ingredience pro toto jídlo seženete v Lahodném e-shopu www.lahodnosti.cz 
Máme širokou nabídku raw, vegan a bio produktů, od čerstvých po sušené, od ořechů po doplňky stravy. Tím, co jíme, i žijeme. Doslova.

rajcata_bio_zelenina-350x350_0Co potřebujeme? (Pro zobrazení ingrediencí klikněte na oranžový text)

3/4 šálku čerstvých bio rajčat
1/2 šálku na slunci sušených bio rajčátek
3 lžičky jablečného octa demeter (německá organická kvalita)
1 lžička panenského olivového bio oleje
datle nebo 1 lžička xylitolu (ten momentálně miluji)
1/2 lžičky cibulového prášku
1/2 lžičky červené papriky 
1/4 lžička středomořské soli
špetka bio chilli
Vše umixujeme do hladka.
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.

ketchup-148935_1280

Co jsou Lahodnosti?

www.lahodnosti.cz – Vše pro živou stravu na jednom místě: Vrcholné zdraví, krásné tělo, jasná mysl
Čerstvé i trvanlivé čisté potraviny. Bez chemických přísad. Bez konzervace. Nejčistší lahodné nejlepší potraviny na českém trhu pro Vaše zdravé, štíhlé tělo a jasnou mysl. Čerstvé i trvanlivé potraviny umíme skladovat, takže si je skutečně vychutnáte.
Nakupte si veškeré ingredience, čerstvé potraviny a vychytávky do živé kuchyně na Lahodnostech
Maloobchod, velkoobchod, luxusní čisté potraviny, Lahodný blog, profesionální poradenství, přednášky, ochutnávky, dovoz a vývoj vlastní potravin a surovin té nejlepší kvality.

LAHODNOSTIcz LOGO FIN png

Obsah seriálu:

1) RAW majonéza: http://blog.lahodnosti.cz/udelej-si-vlastni-majonezu-raw-vegan-bez-cukru-bez-lepku-serial-dil-16/
2) RAW pálivá omáčka: http://blog.lahodnosti.cz/udelej-si-vlastni-palivou-omacku-raw-vegan-bez-cukru-bez-lepku-serial-dil-26/
3) Dresing tisíc ostrovů: http://blog.lahodnosti.cz/udelej-si-vlastni-dresing-tisic-ostrovu-raw-vegan-bez-cukru-bez-lepku-serial-dil-36/
 4) Raw kečup: v tomto článku

 

 

Autorka textu a překladu: Mgr. Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

Foto: Pixabay.com free for commercial use a Markus Rothkranz

Autoři receptu: Markus Rothkranz a Cara Brotman, odkaz viz video

Tento článek „Udělej si vlastní“: kečup! (raw, vegan, bez cukru, bez lepku) seriál, díl 4/6 lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/udelej-si-vlastni-kecup-raw-vegan-bez-cukru-bez-lepku-serial-dil-46/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>