LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

Silvestrovský radostný lahodný nápoj 2018

CBEC708F-8C96-4B05-8A14-B10B7AEF9167Připravte si vodu, limetky, mátu a něco trošku ostřejšího (třeba perlivou vodu :) ) a připijte si do nového roku 2018 lahodným radostným nápojem.
Inspiraci na tento lahodný drink jsem dostala v mé milované Itálii, kde do tohoto nápoje dávají Prosecco a alkoholický likér Hugo. Hugo však obsahuje mj. cukr a tak jsem drink lehce vylepšila. :)

Co potřebujeme? (na 4 silvestrovské sklenice)

čistou nebo perlivou vodu
4 hrsti čerstvé máty
4 limetky
1 lahev Prosecca nebo sektu (kdo vůbec nepije alkohol, nemusí být)
2 lžíce raw kokosového cukru (krystaly) na obalení sklenice
Drink se nejlépe vyjímá ve velké široké sklenici.

CDDB9F16-18D5-4FC2-B140-8BD09B2090DB (1)

1) Dobře omytou limetku (bio limetky bohužel nejsou k sehnání) nakrájíme na měsíčky. Jeden měsíček lehce rozkrojíme a potřeme jím kolem dokola hrdlo sklenice. Kokosové krystaly nasypeme do misky a hrdlo sklenice potřené limetkou v raw kokosovém cukru „vykoupeme“.
2) Do sklenice vložíme hrst omyté máty. Dobře omytou, na měsíčky pokrájenou limetku, vymačkáme do sklenice a jednotlivé vymačkané měsíčky vložíme do sklenice také.
3) Přidáme trochu Prosecca nebo sektu a dolijeme perlivou vodou.
Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.
Přeji Vám do nového roku 2018 mnoho harmonie, legrace a radostných chvil,
Klára Hlaváčová

58E6622F-C516-45BB-A030-A9900B00149C

Mgr. Klára Hlaváčová
www.lahodnosti.cz

lahodnosti_logo_napis-okrouhly6

 

Co jsou Lahodnosti?

www.lahodnosti.cz – Vše pro živou stravu na jednom místě: Vrcholné zdraví, krásné tělo, jasná mysl
Čerstvé i trvanlivé čisté potraviny. Bez chemických přísad. Bez konzervace. Nejčistší lahodné nejlepší potraviny na českém trhu pro Vaše zdravé, štíhlé tělo a jasnou mysl. Čerstvé i trvanlivé potraviny umíme skladovat, takže si je skutečně vychutnáte.
Nakupte si veškeré ingredience, čerstvé potraviny a vychytávky do živé kuchyně na Lahodnostech
Lahodnosti.cz – to je e-shop s bio a raw potravinami, dovoz a vlastní výroba potravin. Komunita nadšených lidí a sdílení živého životního stylu. Provozujeme i lesní školku s raw stravou pro děti.
Maloobchod, velkoobchod, luxusní čisté potraviny, Lahodný blog, školka pro děti s raw stravou, profesionální poradenství, přednášky, ochutnávky, dovoz a vývoj vlastní potravin a surovin té nejlepší kvality.

CDDB9F16-18D5-4FC2-B140-8BD09B2090DB

A recept na novoroční ŠTĚSTÍ?

Jaké ingredience budete potřebovat?

1 hrnek domácí pohody
2 hrnky lásky
3 hrnky zdraví
naděje a víra, že vše se děje pro vaše dobro
1 dětské pohlazení
doslazujeme polibkem od partnera
Ingredience se v jednotlivých vrstvách vánočního štěstí opakují, tak se nelekejte. 
Pečeme nepečeme do teploty těla, dodržujeme raw teplotu. Vánoční štěstí je oblíbený dezert u nás na Lahodnostech, chutná i celé naší rodině.
Přeji lahodné pochutnání 

9DD18220-BF81-4168-A4B8-4AC91FFB63CD

 

Autorka receptu a fotografií: Mgr. Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

Tento článek Silvestrovský radostný lahodný nápoj 2018 lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/silvestrovsky-radostny-lahodny-napoj-2018/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>