LAHODNÝ BLOG

BLOG E-SHOPu Lahodnosti.cz

Avokádová pomazánka s houbami (raw, vegan, bez ořechů)

IMG_1221
Houby kam se podíváš. Sezóna hub je v plném proudu. A máte-li již nasušeno, vyzkoušejte avokádovou pomazánku na chleba s rajčátky a houbami.
Zelenou pomazánku kupodivu s chutí baštil i můj malý František, ačkoliv jinak cokoliv zeleného moc rád nemá. Vyzkoušejte.

IMG_1208

Co potřebujeme? (Pro zobrazení ingrediencí klikněte na oranžový text)

1 zralé avokádo
1 polévková lžíce sušených lesních hub
3 cherry rajčátka
šťávu z 1/5 bio citronu (prostě trochu citronu :)
špetka soli s mořskou řasou (Kelpanka)
špetka pepře
špetka chilli (verze pro dospělé)

IMG_1215

1) Avokádo rozpůlíme, vydlabeme lžičkou a vidličkou rozmačkáme.
2) Přidáme nakrájená rajčátka, šťávu z citronu, sůl, pepř a promícháme.
3) Přidáme pokrájené usušené lesní houby a zamícháme. Pomazánku necháme chvíli odstát, aby se prolnuly chutě a změkly houby.
Podáváme s chlebem nebo krekrami. Recept na raw chleba naleznete na Lahodném blogu zde: http://blog.lahodnosti.cz/raw-cibulovy-chleb-a-vychytavka-v-podobe-irskeho-mechu/

IMG_1217

Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.

Přeji lahodné houbové pochutnání,

Mgr. Klára Hlaváčová

www.lahodnosti.cz

já

Co jsou Lahodnosti?

www.lahodnosti.cz – Vše pro živou stravu na jednom místě: Vrcholné zdraví, krásné tělo, jasná mysl

Čerstvé i trvanlivé čisté potraviny. Bez chemických přísad. Bez konzervace. Nejčistší lahodné nejlepší potraviny na českém trhu pro Vaše zdravé, štíhlé tělo a jasnou mysl. Čerstvé i trvanlivé potraviny umíme skladovat, takže si je skutečně vychutnáte.

Nakupte si veškeré ingredience, čerstvé potraviny a vychytávky do živé kuchyně na Lahodnostech

Lahodnosti.cz – to je e-shop s bio a raw potravinami, dovoz a vlastní výroba potravin. Komunita nadšených lidí a sdílení živého životního stylu. Provozujeme i lesní školku s raw stravou pro děti.

Maloobchod, velkoobchod, luxusní čisté potraviny, Lahodný blog, školka pro děti s raw stravou, profesionální poradenství, přednášky, ochutnávky, dovoz a vývoj vlastní potravin a surovin té nejlepší kvality.

lahodnosti_logo_napis-okrouhly6

Líbí se Vám tento recept? Chcete dostávat podobné sezónní raw recepty přímo do Vaší mailové schránky bez hledání na internetu?
Přihlašte se k odběru receptů.
Nyní se podívejte do svého e-mailu. Přišla Vám od nás zpráva, kterou je třeba potvrdit. A pak se již nechte překvapit receptem na příští týden. Těšíme se na Vás. Klára Hlaváčová.

Autorka receptu,  textu a fotografií: Mgr. Klára Hlaváčová, www.lahodnosti.cz

IMG_1231

 

IMG_1225

 

IMG_1222

 

IMG_1219

Tento článek Avokádová pomazánka s houbami (raw, vegan, bez ořechů) lze šířit nekomerčním způsobem, pouze v nezkrácené podobě i s doprovodnými fotografiemi a se všemi aktivními odkazy a s odkazem nahttp://blog.lahodnosti.cz/avokadova-pomazanka-s-houbami-raw-vegan-bez-orechu/ včetně celé této poznámky. Vaše sdílení oceňuji.

Žijeme také na facebooku: http://www.facebook.com/Lahodnosti, kde zveřejňujeme krásný obsah. Oceňujeme Vaše „lajkování“. ;)

Facebook Comments

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest1Email this to someone

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>